MARKETING SZEPTANY

ProgreSeo gwarantuje efektywne i skuteczne prowadzenie marketingu szeptanego na tematycznych forach internetowych, portalach społecznościowych i serwisach branżowych.

Oferta marketingu szeptanego skierowana jest do wszystkich firm mających na celu promowanie swoich usług lub produktów w sposób naturalny tzw. drogą „pantoflową” mającą na celu wirusowe informowanie społeczności o dobrym wizerunku naszej działalności i utwierdzenia wszystkich zainteresowanych ofertą, że jest to właściwy wybór, dający oczekiwane rezultaty i w finalnym skutku zadowolenie ze zdecydowania się właśnie na Twoją, a nie inną propozycję. Marketing szeptany często w sieci określany mianem marketingu plotek związanych z tematyką Twojej firmy to nic innego jak prowadzenie kampanii mającej na celu poprawienie wizerunku firmy oferującej usługi lub produkty. Głównym miejscem w którym mamy największe pole do promowania Twojej oferty są fora internetowe w których staramy się w naturalny dla odbiorców czyli potencjalnych klientów przedstawić to co masz do zaoferowania w najbardziej korzystny sposób, ale nie ograniczamy się tylko do nich i promujemy Twoją firmę na blogach, portalach społecznościowych czy też komentując na wartościowych stronach wpisy z informacją o firmie, którą reprezentujemy.

Staramy się dobrać tematykę stron w których dodajemy opinie, komentarze i informację o Twoich produktach lub usługach w taki sposób, aby była zbliżona do działalności działalności jaką prowadzisz w celu pozyskania jak największej grupy odbiorców zainteresowanych konkretną tematyką. Działania oparte na marketingu szeptanym mają na celu założenie, że użytkownicy w internecie poszukujący informacji na dany temat zdecydowanie chętniej, a tym samym częściej decydują się na wybór produktów lub usług poleconych lub rekomendowanych przez innych internautów, którzy mieli już doświadczenie z tym czego konkretnie szuka Twój potencjalny klient.

Należy podkreślić fakt, że proponowana przez nas forma reklamy jest bezinwazyjna i nie jest kojarzona przez odbiorców z reklamą za sprawą swojego wiarygodnego i naturalnego przekazu trafiając do osób, które uciekają się od ofert reklamowych, a decydują się skorzystanie z oferty tylko i wyłącznie kierując się opiniami innych ludzi, którzy przetestowali dany produkt lub usługę i mają najbardziej wartościowe zdanie na ten temat. Buzz marketingiem jak często określa się marketing szeptany według wielu dobrze prosperujących firm jest uważana za jedną z najbardziej skutecznych forma reklamy i przekazu do klienta docelowego, dając w efekcie efektywne promowanie swojej marki co przekłada się na zyski. Najlepszą formą reklamy nie od wczoraj jest opinia o konkretnym produkcie lub usłudze usłyszana od drugiej osoby zarówno w formie mówionej jak i pisanej, a nasza oferta właśnie na takiej formie reklamy skupia się, dając w efekcie końcowym budowanie lub odbudowywanie dobrego wizerunku firmy na najczęściej odwiedzanych stronach internetowych jakimi są popularne portale społecznościowe, fora tematyczne czy też serwisy branżowe.

Efekt końcowy działań związanych z prowadzonym przez nas marketingiem szeptanym jest trafienie w naturalny sposób do konkretnej grupy odbiorców, dyskutując w korzystny sposób na temat Twojego produktu lub usługi tak, aby potencjalny klient trafił do Ciebie na stronę lub sklep internetowy i skorzystał dzięki poleceniu z oferty o jakiej przeczytał na wiarygodnych portalach informacyjnych. Oferta marketingu szeptanego skierowana jest do firm jednoosobowych działających lokalnie i na terenie całego kraju bądź mająca zasięg globalny nie ograniczając się do tematyki i zasięgu kierowanej promocji od Twojej firmie.

Już dziś pozwól sobie na wartościowe opinie związane z oferowanymi przez Ciebie usługami lub produktami!

Cena usługi: 249.00 zł

Usługa obejmuje:

  • dodanie 20 opinii i komentarzy na stronach tematycznych zachęcających do zainteresowania się Twoją marką, produktem lub usługą,
  • dodanie 20 opinii i komentarzy na portalach społecznościowych takich jak np. Facebook, Google +, Twitter,
  • rozpoczęcie i kontynuacja już rozpoczętych 20 wpisów na forach tematycznych o tematyce zbliżonej do Twojej działalności,
  • monitorowanie wyżej wymienionych 60 wpisów przez okres 30 dni i aktywne prowadzenie dyskusji mając na celu zainteresowanie tematem.
MARKETING SZEPTANY